TURKEY - Cartoon Network Canlı

Çizgi film yayın ağı
Her gün farklı ve kaliteli çizgi dizilerinin sergilendiği bu çok keyifli çocuk kanalı, web sitesinde yer alan birbirinden farklı ve kaliteli birçok oyun ile çocukların çok keyifli vakit geçirmeleri için de harika bir fırsat sunuyor. Bir hafta boyunca her gün sabah erken saatlerde başlayan ve 24 saat farklı çizgi filmleri ekrana getiren bu kaliteli çocuk kanalı Cartoon Network, en çok izlenen ve en çok sevilen çizgi film dizilerini ekrana getirerek kalitesini koruyor.

Bu karikatürler arasında sabahın erken saatlerinde "Kral Şakir" adlı çizgi film, sevimli bir kızla birçok çocuktan büyük ilgi görüyor ve sevimli kedilerle son derece eğlenceli maceralar yaşıyor.
Ünlü Karikatürler
Aynı zamanda çok ünlü cep telefonu oyunu olan "Kızgın Kuşlar" ın zevkli çizgi film bölümleri de bu kaliteli kanalda her gün çocuklarla buluşuyor.

Ayrıca çocuklar tarafından uzun yıllardır sevilen "Powerpuff Gılrs" adlı çizgi film, üç sevimli küçük kızın kazandığı üstün güçlerle dünyayı bazı kötü canavarlardan korumaktadır.

 

cartoon network tv, cartoon network izle, cartoon network dizileri, cartoon network karakterleri, cartoon network oyunları, cartoon network frekans, cartoon network canlı, cartoon network ayın yıldızı, cartoon network ayı, cartoon network ayın yıldızı mayıs ayı, cartoon network adventure time, cartoon network adresleri, cartoon network apk, cartoon network ayın yıldızı temmuz, cartoon network anime,

Broadcasting Now

Comments