TURKEY - Minika Çoçuk Canlı İzle

Minika Kid, 3-8 yaş arası çocukların severek izlediği bir TV kanalıdır. Yetişkinlerin de ilgisini olumlu bir şekilde çekmiştir. Küçük haylazların severek izlediği bu televizyon kanalının içeriği eğitici ve öğretici. 2011'de yayına sunulmuştur. Türkiye'de 21 kanalın önünde Minika çocuğu, tarihte çok kısa bir dönemdir.

Çizgi filmlerin şiddete meyilli olmadığı, çocuklara olumlu davranışların aşılandığı bir kanaldır. Çizdiği filmlerin yeni bölümlerini oynayan ve aynı zamanda tamamen kendi kanalına özgü çizgi filmleri oynayan bir kanal. Minika Kids Watch Drip Cupboard, Thomas and Friends, Pococyo, Bey Ay, My Little Pony, Pır Pır, Wotwotlar, Bora Usta, Sevimli Gezegenler gibi birçok pedagog tarafından onaylanmış program içeriğine sahiptir. Ayrıca 3-8 yaş grubu için birçok yeni program var.

Gelişen ve gelişen internet ağı artık her evde mevcut olduğundan, artık çoğu şeyi internette rahatlıkla yapabiliyoruz. Her kanalın bir web sitesi olduğu gibi Minika Çocuk kanalının da bir web sitesi vardır. Peki Minika çocuk kanalının web sitesinde neler yapabilirsiniz? Minika Çocuk canlı butonu ile web sitesine erişebilir ve izlemek istediğiniz programları bilgisayardan TV olmadan izleyebilirsiniz.

 

minika çoçuk canlı yayın, minika çoçuk yayın, minika çoçuk filmleri, minika çoçuk frekans, minika çoçuk oyunu, minika çoçuk eski çizgi filmleri, minika çoçuk çizgi film saatleri, minika çoçuk ayıcık bombo izle, minika çoçuk bütün çizgi filmleri, minika çoçuk boyaması, minika çoçuk barney, minika çocuğun bütün çizgi filmleri, minika çocuğun bütün filmleri, minika çocuğun bütün oyunları, minika çoçuk ayıcık bombo saati, minika çoçuk çizgi, minika çoçuk çizgi filmi izle,

Broadcasting Now

Comments